top of page

FUNKCJE
Haier TAYGA-Plus

TAYGA PLUS

  Klimatyzatory TAYGA Plus to urządzenia o klasycznej, minimalistycznej linii, dzięki czemu pasują do każdego typu wnętrz, zarówno domowych jak i komercyjnych. Urządzenia te pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 i są wyposażone szereg standardowych funkcji. Klimatyzatory TAYGA Plus w standardzie oferują Sterowanie Wi-Fi – to funkcja, która umożliwia sterowanie pracą klimatyzatora za pomocą smartfona lub tabletu gdziekolwiek jesteś. Innymi funkcjami są łatwy montaż, inteligentne powietrze, komfortowy sen czy cicha praca- nawet 20 dB, wszystko w przystępnej cenie. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku jednostki wewnętrznej.

Dostępne modele:

  • 2,6/2,8 kW

  • 3,2/3,4 kW

  • 5,0/5,2 kW

  • 7,0/8,1 kW

Self Clean logo

Zanieczyszczenia gromadzące się na parowniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i wpływają na jakość powietrza. Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię parownika i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Funkcja odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia.

DRY
Funkcja
osuszania

Gdy klimatyzator pracuje w trybie osuszania powietrza, to spadek temperatury w pomieszczeniu o ponad 2°C względem temperatury zadanej powoduje okresową pracę wentylatora z małą prędkością, bez względu na prędkość wybraną przez użytkownika.

Sterowanie WI-FI Logo

Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

Bardzo cicha praca

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom powietrza oraz poprzez zoptymalizowany przekrój przepływu wentylatora. Poziom hałasu obniżony nawet do 15 dB(A).

Turbo COOL

Tryb Turbo Cooling pozwala użytkownikom cieszyć się chłodem w pomieszczeniu w znacznie krótszym czasie.

MATERIAŁY DO POBRANIA
bottom of page