top of page

MONTAŻ KLIMATYZACJI

Montaż klimatyzacji ClimaSerwis

  Główną działalnością firmy "ClimaSerwis" jest profesjonalny montaż klimatyzatorów oraz serwis na terenie Bydgoszczy i okolic w bardzo przystępnych cenach. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i organizacjami, instalujemy systemy klimatyzacji w mieszkaniach, domach prywatnych, biurach, centrach handlowych i publicznych, obiektach przemysłowych, pomyślnie i szybko rozwiązujemy zadania i wykonujemy prace o dowolnej złożoności, gwarantujemy wyniki wysokiej jakości.

 

  Posiadamy duży wybór klimatyzatorów różnych typów i serii. Na klimatyzatory udzielamy 5 lat gwarancji. Oferujemy usługi montażu klimatyzatorów na terenie Bydgoszczy i okolic w przystępnej cenie a koszt naszej pracy Cię zaskoczy.

  Jak korzystać z naszych usług?

  Zamówienie możesz złożyć w dowolny dogodny dla Ciebie sposób:

    • Napisz na e-mail;

    • Zadzwonić;

    • Skorzystaj z usługi "formularza online".

 

  W razie potrzeby udostępnimy cennik montażu klimatyzatorów, odpowiemy na wszystkie pytania.

Menedżer zaoferuje kilka typów klimatyzatorów, które będą interesujące pod względem jakości/ceny/wydajności. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prac instalacyjnych lub usług dodatkowych.

 

  Naszą kompetencją jest montaż klimatyzatorów na terenie Bydgoszczy i okolic. Wyjazd fachowca w celu kalkulacji kosztów instalacji klimatyzatorów i wykonania kosztorysu za darmo.Menedżer zaoferuje kilka typów klimatyzatorów, które będą interesujące pod względem jakości/ceny/wydajności. Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące prac instalacyjnych lub usług dodatkowych.

 

  Naszą kompetencją jest montaż klimatyzatorów na terenie Bydgoszczy i okolic. Bezpłatny wyjazd rzeczoznawcy w celu doboru odżywek i sporządzenia kosztorysu.

bottom of page