top of page

        FUNKCJE       
  Klimatyzator kasetonowy CASSETTE o obwodowym przepływie powietrza

CASSETTE

  Urządzenia kasetonowe CASSETTE o obwodowym przepływie powietrza to klimatyzatory działające w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Gwarantują one najskuteczniejsze rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, nawiew następuję z 4 stron oraz z każdego narożnika. Dodatkowo panele w klimatyzatorach posiadają funkcję indywidualnej kontroli łopatek, pozwala to dostosować kąt nawiewu w zależności od potrzeb użytkowników. Do klimatyzatorów serii CASSETTE o obwodowym przepływie powietrza można dobrać maskownicę z czujnikiem, który kieruje lub unika nawiew bezpośrednio na użytkownika (opcja).

Dostępne modele:

  • 7,1/8,0 kW

  • 9,2/10,2 kW

  • 12,0/12,3 kW

  • 12,3/12,7 kW

  • 12,3/14,5 kW

  • 13,4/15,0 kW

  • 15,0/16,0 kW

Obwodowy przepływ powietrza

Urządzenia z maskownicą o obwodowym przepływie powietrza (sprzedawane osobno) oferują najskuteczniejsze rozprowadzenie nawiewu z klimatyzatora w pomieszczeniu, który następuję z 4 stron oraz z każdego narożnika.

Indywidualna kontrola łopatek

Maskownica posiada cztery osobne łopatki (4-stronny przepływ powietrza), które mogą być regulowane osobno w zależności od potrzeb użytkowników. Każda łopatka przepływu powietrza może być ustawiona indywidualnie, co pozwala na komfort osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Wbudowana pompka skroplin
Wbudowana pompka skroplin, która wypompowuję wodę z tacy ociekowej urządzenia, pozwala na łatwe i elastyczne projektowanie instalacji. Ma ona za zadanie odprowadzanie wody do odpływu, w przypadku braku możliwości odprowadzenia grawitacyjnego. Wbudowana pompka skroplin nie wymaga montażu dodatkowego osprzętu.

Montaż w wysokich pomieszczeniach

W klimatyzatorach Haier zastosowano silnik wentylatora DC. W porównaniu z konwencjonalnym silnikiem wentylatora AC, silnik DC gwarantuje wydajną pracę.

Sterowanie WI-FI logo

Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

DRY
Funkcja
osuszania

Gdy klimatyzator pracuje w trybie osuszania powietrza, to spadek temperatury w pomieszczeniu o ponad 2°C względem temperatury zadanej powoduje okresową pracę wentylatora z małą prędkością, bez względu na prędkość wybraną przez użytkownika.

Turbo COOL logo

Tryb Turbo Cooling pozwala użytkownikom cieszyć się chłodem w pomieszczeniu w znacznie krótszym czasie.

MATERIAŁY DO POBRANIA
bottom of page