top of page

        FUNKCJE          CASSETTE Mini

CASSETTE-Mini

   Cassette Mini (4-stronny przepływ powietrza) (R32)

Urządzenia kasetonowe CASSETTE Mini to klimatyzatory działające w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Gwarantują one skuteczne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu, nawiew następuję z 4 stron. Dodatkowo panele w klimatyzatorach posiadają funkcję indywidualnej kontroli łopatek, pozwala to dostosować kąt nawiewu w zależności od potrzeb użytkowników. Klimatyzatory serii CASSETTE Mini to kompaktowe urządzenia łatwe w montażu: modele AB35-50 mają jedynie 260 mm wysokości, co znacznie ułatwia montaż w wąskich przestrzeniach między-sufitowych. Do klimatyzatorów CASSETTE dedykowane są maskownice MINI 620/620 mm, do zakupienia osobno.

Dostępne modele:

 

  • 3,5/4,0 kW

  • 5,0/5,5 kW

Kompaktowa konstrukcja

Klimatyzatory CASSETTE to wydajne urządzenia o kompaktowej i zwartej konstrukcji, które mają jedynie 260 mm wysokości i wymagają niewiele miejsca na montaż. Do urządzeń dedykowana jest maskownica MINI o wymiarach zewnętrznych 620/620 mm, która umożliwia prosty montaż w standardowych sufitach kasetonowych. Maskownica jest sprzedawana osobno.

Indywidualna kontrola łopatek

Maskownica posiada cztery osobne łopatki (4-stronny przepływ powietrza), które mogą być regulowane osobno w zależności od potrzeb użytkowników. Każda łopatka przepływu powietrza może być ustawiona indywidualnie, co pozwala na komfort osób przebywających w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Wbudowana pompka skroplin
Urządzenia posiadają wbudowaną pompkę skroplin o wysokiej zdolności podnoszenia, co pozwala na łatwe projektowanie instalacji oraz brak potrzeby dokupywania dodatkowego osprzętu.

Sterowanie WI-FI logo

Sterowanie systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

DRY
Funkcja
osuszania

Gdy klimatyzator pracuje w trybie osuszania powietrza, to spadek temperatury w pomieszczeniu o ponad 2°C względem temperatury zadanej powoduje okresową pracę wentylatora z małą prędkością, bez względu na prędkość wybraną przez użytkownika.

Turbo COOL logo

Tryb Turbo Cooling pozwala użytkownikom cieszyć się chłodem w pomieszczeniu w znacznie krótszym czasie.

MATERIAŁY DO POBRANIA
bottom of page