top of page

        FUNKCJE     
Klimatyzatory przenośne

przenosny-klimatyzator haier

  Klimatyzator przenośny Haier to kompaktowe i łatwe w użyciu urządzenie, dzięki, któremu efektywnie można obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo klimatyzator można używać do ogrzewania, jako wentylator, a nawet osuszacz powietrza. Urządzenie doskonale sprawdzi się w domu czy pracy, a przyjazny panel sterujący oraz pilot zdalnego sterowania ułatwiają użytkowanie.

Dostępne modele:

  • 3,5/3,3 kW

Sprzedaż i serwis klimatyzatorów - ClimaSerwis

Inteligentne sterowanie

Funkcja Auto-swing szybko schładza pomieszczenie; Wylot powietrza dzięki przełącznikowi może otwierać i zamykać się automatycznie; Auto-diagnostyka- jeśli zostanie wykryty problem, kod błędu zostaje wyświetlany; 24 godzinny regulator czasowy, który może być ustawiony w zależności od potrzeb użytkowników.

Silny przepływ powietrza

Ulepszony wentylator i kanał przepływu powietrza klimatyzatora pozwalają osiągnąć do 25% silniejszy nawiew w stosunku do poprzednich modeli.

DRY
Funkcja
osuszania

Gdy klimatyzator pracuje w trybie osuszania powietrza, to spadek temperatury w pomieszczeniu o ponad 2°C względem temperatury zadanej powoduje okresową pracę wentylatora z małą prędkością, bez względu na prędkość wybraną przez użytkownika.

MATERIAŁY DO POBRANIA
bottom of page