top of page

Nowa Era Ogrzewania w Kujawsko-Pomorskiem: Czyste Powietrze z Klimatyzacją
Nowa era ogrzewania-klimatyzacą

  W związku z wprowadzeniem uchwały antysmogowej w województwie kujawsko-pomorskim, która wprowadza istotne zmiany w zakresie ogrzewania domów i mieszkań, firma Clima Serwis oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w postaci klimatyzacji.

  Uchwała ta, mająca na celu redukcję zanieczyszczenia powietrza, przewiduje ścisłe restrykcje oraz możliwość nakładania kar za korzystanie z przestarzałych systemów ogrzewania. Zgodnie z przepisami, od 2024 roku straż miejska będzie przeprowadzać kontrole i nakładać kary za stosowanie niezgodnych z normami pieców. W obliczu tych zmian, klimatyzatory stają się atrakcyjną alternatywą, oferującą nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie.


W związku z uchwałą antysmogową Nr VIII/136/19 z dnia 24 czerwca 2019 r., która weszła w życie 1 września 2019 roku, a która zakazuje użytkowania starych pieców i ogrzewaczy niespełniających norm emisyjnych od 1 stycznia 2024 roku, Clima Serwis oferuje nowoczesne klimatyzatory jako idealną alternatywę. Klimatyzatory nie tylko przyczyniają się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza, ale są również bardziej ekonomiczne i łatwiejsze w utrzymaniu niż tradycyjne metody ogrzewania. Oferujemy szeroką gamę klimatyzatorów, które zapewniają efektywność energetyczną, komfort i wygodę dla każdego domu.

 

W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele klimatyzatorów, które są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnych metod ogrzewania, szczególnie w obliczu nowej uchwały antysmogowej. Nasze urządzenia są efektywne energetycznie, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Klimatyzatory oferują nie tylko ogrzewanie, ale również funkcje chłodzenia i oczyszczania powietrza, co jest ważne dla utrzymania zdrowego środowiska w domu.

Korzystanie z klimatyzatorów to nie tylko ekologiczna, ale także ekonomiczna decyzja. W porównaniu do tradycyjnych pieców, klimatyzatory wymagają mniej konserwacji i są prostsze w obsłudze. Zapewniają one również stałą, regulowaną temperaturę, co jest niemożliwe w przypadku starych systemów ogrzewania.

 

Kolejnym ważnym aspektem wyboru klimatyzatorów jest ich wpływ na środowisko. W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, wybór energooszczędnego i przyjaznego dla środowiska sposobu ogrzewania staje się priorytetem. Klimatyzatory, które oferujemy, spełniają te kryteria, pomagając zmniejszyć emisję szkodliwych substancji i poprawiając jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Ponadto, nasi specjaliści zapewniają kompleksową obsługę od momentu wyboru odpowiedniego modelu klimatyzatora, przez proces instalacji, aż po serwis i konserwację urządzeń. Naszym celem jest zapewnienie długoterminowej satysfakcji i komfortu naszym klientom, oferując produkty wysokiej jakości oraz profesjonalne usługi montażowe i serwisowe.

 

Podsumowując, klimatyzatory to nie tylko ekonomiczne i wygodne rozwiązanie ogrzewania, ale także krok w stronę ochrony środowiska. W obliczu nowych przepisów antysmogowych, nasze urządzenia stają się coraz bardziej popularnym wyborem wśród mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych technologii w dziedzinie klimatyzacji, gwarantując wydajność, niezawodność i komfort użytkowania. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji oraz skorzystania z naszych usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta.

logo12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page