top of page

Chłodzenie klimatyzatorem

Chłodzenie klimatyzatorem

 Chłodzenie to główny powód, dla którego ludzie decydują się na zakup klimatyzatora. Podczas gorących letnich dni, albo dla tych, którzy cenią sobie przyjemny chłód, ciężko jest osiągnąć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu bez klimatyzacji.

 

 Nasze systemy podziałowe są idealnym rozwiązaniem dla tych problemów. Niezawodne chłodzenie zapewniane przez nasze klimatyzatory to jeden z naszych głównych atutów. Jednak, jeśli zauważasz problemy z działaniem chłodzenia, powinieneś skontaktować się z naszymi specjalistami ClimaSerwis.

 

 Oto kilka najczęstszych przyczyn, dla których klimatyzator może nie chłodzić prawidłowo:

  • Nieprawidłowo dobrane urządzenie w zależności od powierzchni pomieszczenia;

  • Nieprawidłowe użytkowanie zgodnie z zaleceniami producenta odnośnie temperatury;

  • Sprawdź baterie pilota, jeśli klimatyzator nie reaguje na sygnały;

  • Po dłuższym okresie korzystania z trybu ogrzewania, pozwól klimatyzatorowi dostosować się do trybu chłodzenia przez około 15-20 minut;

  • Zanieczyszczone filtry i wentylatory kurzem, sierścią zwierząt, dymem papierosowym itp.;

  • Możliwy wyciek czynnika chłodniczego (freonu) w starszych systemach lub w wyniku mechanicznych uszkodzeń podczas instalacji.

  

  Ważne jest, aby klimatyzator był prawidłowo zainstalowany, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Dlatego też polecamy skorzystanie z usług profesjonalnej firmy instalacyjnej. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów w Bydgoszczy i okolicach, a nasze urządzenia objęte są 5-letnią gwarancją. Zapewniamy również usługi przeglądu klimatyzacji, aby utrzymać je w dobrym stanie i zapewnić ich długotrwałą wydajność.

  Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszych profesjonalnych usług klimatyzacyjnych. ClimaSerwis - Twoje zaufane źródło w dziedzinie klimatyzacji.

bottom of page